czwartek, 16 czerwca 2011

Klorane suchy szampon

 Suche szampony klorane:
Co obiecuje producent?
Szampon na bazie mleczka z owsa: 
Dzięki wyciągowi z owsa o właściwościach zmiękczających i ochronnych oraz substancjom pudrowym absorbujacym nadmiar łoju, szampon suchy na bazie wyciągu z owsa oczyszcza włosy bez użycia wody.
Szampon przeznaczony jest do częstego stosowania.Włosy stają się puszyste i natychmiast odzyskują świeży wygląd. Szampon suchy KLORANE jest łatwy i szybki w użyciu, może być stosowany np. przez osoby przebywające w szpitalu, które chwilowo nie mają możliwości mycia włosów wodą, lub w sytuacji nagłych odwiedzin przez niezapowiedzianego gościa albo natychmiastowej konieczności odbycia niezaplanowanego wcześniej spotkania.150ml.

Szampon na bazie wyciągu z pokrzywy:
Dzięki wyciągowi z pokrzywy o właściwościach zmiękczających i ochronnych oraz substancjom pudrowym absorbującym nadmiar łoju, szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy wchłania nadmiar łoju. Jest doskonałym uzupełnieniem szamponów z użyciem wody w pielęgnacji włosów tłustych lub bardzo tłustych. Włosy staja się puszyste i natychmiast odzyskują świeży wygląd. 150ml.

Sposób użycia:
Należy mocno wstrząsnąć przed użyciem, rozpylić niewielką ilość szamponu Na włosy z odległości ok. 30 cm., pozostawić na włosach 2 minuty, a następnie dokładnie je wyszczotkować.

A jak w praktyce?
Jestem leniwa, a zimą muszę myć włosy codziennie, latem co dwa dni, ale dzięki tym szamponom mogę sobie pozwolić na mycie włosów zimą co dwa dni, a latem co trzy, jeśli potrzebuję to jeszcze rzadziej. 
Wystarczy, że rano rozpylę szampon na skórze głowy, po chwili go wyczeszę i od razu włosy podnoszą się u nasady. Nie muszę się bać, że w ciągu dnia włosy oklapną, bo efekt trzyma się cały dzień i jeszcze dłużej. Jedyny minus tego szamponu jest taki, że czasem zostawia mi we włosach białe kropki jak źle go wyczeszę, ale i tak go kocham;D
Wolę wersje z wyciągiem z pokrzywy, bo bardziej unosi włosy u nasady i rzadziej zostawia mi 'coś' białego we włosach. Polecam  wszystkim, których męczy częste mycie włosów, dla mnie rewelacja:)
Cena: ok 35 zł 

W między czasie przetestowałam TEN szampon i chwała, że nie był to mój pierwszy suchy szampon, bo bym na starcie się znięchęciła.Może i coś tam odświeża, ale marnie, nie unosi włosów u nasady, zdecydowanie NIE POLECAM! Lepiej dopłacić do klorane, bo na ten szkoda pieniędzy.

2 komentarze:

  1. Nie używam suchych szamponów, ale może przyszedł czas by spróbować ...

    OdpowiedzUsuń
  2. ja już nie wyobrażam sobie bez nich życia;D

    OdpowiedzUsuń

Proszę o nie zamieszczanie komentarzy typu: "Fajny blog, zapraszam do siebie..."
Każdy komentarz, który nie jest reklamą bardzo mnie cieszy:)
Na pytania pozostawione w komentarzach najczęściej odpisuję u siebie;*